| Pătrunjăl a întrebat:

Merita sa fac upgrade la Android 5.0.1 Lollipop pentru Samsung Galaxy S4 I9515? Am auzit si pareri bune, dar majoritatea au fost proaste.

4 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Merita, chiar daca poate merge greu la inceput. Majoritatea aplicatiilor se actualizeaza pentru versiunea Android actuala si se poate sa nu iti mearga unele daca nu o instalezi.

Bafta!

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Merita dar va trebui sa il resetezi cand incepe sa iti faca lag sau sa mearga greu.

| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Nu face prostia asta o sa-ti faci praf telefonul lasa androidu asa cum a fost din fabrica.

| C3R a răspuns:

Eu zic ca nu merita.Se misca mai greu.