| Andrei663 a întrebat:

Merita sa imi cumpar Samsung Galaxy A5?
E bun, se misca bine, in timp o sa se miste la fel de bine ca la inceput?
Raspunsul cel mai argumentat primeste funda!

Răspuns Câştigător
| BadSirChaos a răspuns:

E foarte bun si face poze foarte buna dar sa nu ii face updste la android, astia de la Samsung si de la Apple fac updateurile la osuri in prostie, rezolva o micuta problemuta si creeaza alte 10.

5 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Da este un telefon puternic si rezistent daca il intreti bine se va misca ca in prima zi

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Prietena mea are S5 si e foooate fragil :l
E bun. Se misca bine, face poze buneee! Dar e fragil. I se mai bloca.

| BadSirChaos a răspuns:

Scuze pentru greseli, nu eram atent la tastatura.

| Andutu21 a răspuns:

O sa se miste la fel atata timp cat nu ii dai actualizari.Am S3 de 2 ani daca ii dau update la android si la toate aplicatiile care nu le folosesc o sa se miste ca naiba.Asa il tin fara update la android si am stopat ca aplicatiile sa se dea update automat dau doar la ce ma intereseaza.

| AntonioRobert a răspuns:

Nu, niciodată un device cu android nu o sa se miște bine peste 1 an + de la apariție, nu piesele ii sunt de vina ci sistemul de operare, îți recomand iOS sau Windows phone, acestea doua sunt mai stabile. Comparație: Mortal Kombat x rulează pe toate devine-utile Apple de la iPhone 4 incoace, in schimb la Samsung de la s3 pana la cele mai noi( adică cu mai mult de un gb de ram). Bafta!