| AbcDaBcDe a întrebat:

Merita sa imi cumpar telefonul Allview p6 life? De ce?

Răspuns Câştigător
| PCinfo a răspuns:

Pentru ca este proiectat cu un procesor quad-core de 1. 3GhZ si 1gb ram care iti va permite sa rulezi chiar si cele mai pretentioase aplicatii/jocuri
Are o memorie interna destul de buna de 8 GB si o camera care face poze de o claritate superioara (8mp),este dual sim, este foarte rapid pe net dotat cu reteaua 2G/3G si Android v4.4 (KitKat).
Am avut si eu unul dar l-am vandut, am fost foarte multumit de el.
Funda?

1 răspuns:
| Tyna_Cris_1990 a răspuns:

Da multi prieteni de ai mei si au luat si este foarte bun. Si eu vreau sa mi iau