| Nikolassss a întrebat:

Merita sa trec de la iphone 5s la iphone 6?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu aş alege Apple iPhone 6 Plus (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In niciun caz, e prea subtire I6 si nu are o imagine asa stralucita

| RareşTPUro a răspuns:

Nu fiindca este cam asemanator la componentele lui 6, cu 5S. Doar marimea e diferita. Dupa mine, eu as astepta 6S.

| Sweet155 a răspuns:

Nu vor aparea si mai bune decat Iphone 6.

| GabyDany a răspuns:

Nu. Opinia mea. Asteapta iphone 6s in max 3 luni apare. Diferenta dintre 5s/6 sunt numai in desibg si putin in hardware. Pls funda?

| IonutK3nt a răspuns:

Nu, pentru ca iphone 6 se strica repede si are aceleasi proprietati ca la iphone 5

| Edward_Marian_1993 a răspuns:

Nu, deoarece tot aceleasi componente are pe el, difera ca este mai mare, si ca se sparge mai repede, parerea mea e ca sa nu iti ei.

| CatalinVladau a răspuns:

Nuuuuu!
Poti pastra banii (daca ai stans) pentru cand va aparea un nou telefon!

| CatalinVladau a răspuns:

Nu.
Asteapta noul telefon care va aparea.