| Nede7527 a întrebat:

Merita sa trec de la Samsung Galaxy A3 2017 la iphone 7 dar la Samsung Galaxy s8 plus?

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Desi nu sunt fan nici Samsung nici Apple trebuie sa recunosc ca ma pui sa aleg intre sigurele telefoane pe care le consider ok de la ambele firme...Eu zic ca totusi ar trebui sa mergi pe S8 pentru interfata si design

| Ssssmokin a răspuns:

Se merita. Probabil iti va fi mai usoara trecerea la Galaxy S8, deoarece este tot Android si cel mai probabil esti invatat cu interfata celor de la Samsung.

| LenoreVoldaren a răspuns:

La oricare din alea 2 merită laughing treaba e că trebuie să alegi între ele

| veronika12346 a răspuns:

Eu tot sunt de parerea ca S8 e mai fain. Si iphone e ok, dar e mai complicat, mai ales ca ai avut tot Samsung.