| anonim_4396 a întrebat:

Merita Samsung Galaxy Ace La Fleur?
Recomandati-mi un telefon pana in 750 lei

7 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Eu as recomanda un LG optimus l7
procesor bun 1ghz
camera 5 megapixeli filmeaza bine
1gb ram
ecran 4, 3 inchi
ecranul are corning gorilla glass o sticla rezistenta la zgarieturi
funda?

| maryusmono a răspuns:

De acest Samsung ce parere ai? http://bit.ly/109Lc1x Este chiar mai ieftin de 700 ron

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Răspuns utilizator avertizat
| Dollicious a răspuns:

Eu as alege Nokia lumia 610 happy

| IulianDornianu61 a răspuns:

Salut
Nu prea merita sa iti explic de ce :
-procesor de 800 mhz ( slabut )
-camera de 5 megapixeli ( buna, dar filmeaza destul de neclar )
-rezolutie slaba a ecranului
-ram de 278 mb ( foarte mic )
Eu iti recomand un telefon de 799 de lei numit Allview P5 AllDro, care are urmatoarele:
-procesor de 1000 mhz dual core ( deci 2000 mhz total )
-camera de 8 megapixeli ( care filmeaza chiar HD )
-rezolutie mare a ecranului, care are niste culori foarte vii
-memorie ram de 512 mb, deci aproape dublu decat la galaxy ace
-memorie interna de 4 gb
Si nu iti lua Nokia lumia 610 deoarece nu ai jocuri si aplicatii pe el.

| andreyanul a răspuns:

Nokia lumia 610

| Karamya a răspuns:

Nici eu nu am stiut la inceput ce sa imi iau...Asa ca am mers pe mana voastra, a celor din TPU, si mi-am luat un Samsung Galaxy Ace Plus.
Eu spun ca e foarte bun:
-ecran mare
-sonor bun
-e bun si pentru jocuri
-internetul merge si el bine
-bateria tine destul, dar daca te joci pe el sau stai pe internet se consuma intr-o zi.
Doar ca eu am dat 8 mil. pe el(nu-i mare diferenta intre aceasta suma si cea precizata de tine)
Deci pe acesta ti-l recomand eu ^^