| epicgamer13 a întrebat:

Merita Vodafone?
Ma gandeam sa ma portez la Vodafone pe abonamentul red 15 de 7€ (platesc cu 2€ mai mult ca la Orange unde incarcam cu 5€ pe luna cartela) iar cu abonamentul sa iau si un telefon (mai exact un Samsung A54).

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Vodafone a fost prima mea alegere si a ramas incontinuare dupa un deceniu.
Personal nu agreez abonamentele. Eu am ales simplu o cartela cu numar si incarc cu 5 euro lunar si ma multumesc cu telefonul pe care il am de cativa ani.

| BullseyeShot a răspuns:

Nu merită să faci abonament de 7€ pentru a lua acel telefon. Treci la cartelă şi rămâi cu vechiul telefon dacă nu are probleme.

"Oamenii înțelepți nu se dau mari cu ceea ce au din punct de vedere fizic/material, ci se remarcă prin binele pe care îl lasă în urmă omenirii şi prin modul "cuviincios" în care îşi trăiesc viața." - citat propriu.

| CtinMarian a răspuns:

Personal eu si sotia avem Vodafone tot din prisma faptului ca am avut beneficii materiale happy insa is cam scumputi in materie de abonamente. Noi am ales Vodafone motivul fiind semnalul de date mobile excelent oferit oriunde ai fi chiar si in vagauna vagaunelor, fata de Orange... Insa cu timpul poti negocia cu ei, is draguti pentru a-ti reduce abonamente cu 1-5 Euro in functie de fidelitate, vechime.