| byancaralu a întrebat:

Mesaje multimedia: am primit un mms insa nu apare imaginea si nici nu pot sa il "deschid". Apare doar message size: 32kb, expires, si downloading. Daca "apas" pe el imi apar detaliile si nu am nimic nou in galerie. Am activat apoi optiunea multimedia de pe portalul Orange, am primit din nou mesajul dar aceeasi situatie. Stie cineva care este problema?
Samsung galaxy mini, andoid 2.3, retea Orange

1 răspuns:
| Fcmd_Juglan_1997 a răspuns:

Este prea mare continutul la Kb si nu iti apare in mesaj pe telefonul asta care il ai tu, incearca pe un telefon cu memoria mai mare sau mult mai bun decat al tau si iti va aparea. Noroc!