| anonim_4396 a întrebat:

Mi.am cumparat de aproximativ 3 saptamani un telefon ( Samsung galaxy s2). Desi este nou, bateria mã tine mai putin 5ore. Am instalat si Doctor Battery, dar degeaba. Ajutor. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Eyesblue a răspuns:

Ai WIFI activat permanent? Te joci? Jocurile sunt mari, consuma mult? Programele cica sa-ti salveze bateria sunt asa de pomana, sa iti incarci memoria telefonului. Cel mai bine e sa-ti instalezi CleanMaster sau un program care sa-ti mai elimine din memorie. Insa dai ai netul activat si mai si te joci, umbli pe net, te uiti la clipuri, asta e motivul principal. Daca merge greu telefon inseamna ca e de la software

1 răspuns:
| Stoenescu_Georgiana_1998 a răspuns:

Daca l-ai cumparat de asa putin timp nu e normal, nu te panica, inca e in garantie, du-te la locul din care l-ai cumparat si-l vor repare, deoarece nu e normal! bineinteles ca si internetul, jocurile, etc. il afecteaza dar mai bine te duci acolo sa vada care e problema