| Cupcake a întrebat:

Mi-am cumparat recent un Allview P5 Quad. Sunt foarte multumita de el insa nu i-am descoperit toate "secretele" ca sa zic asa laughing Stie cineva cum se poate schimba culoarea de la mesaje? Gen sa se schimbe culoarea balonaselor in care este textul. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| robandu99 a răspuns:

Exista aplocatii in magazin play ce pot rezolva asta...adica teme de mesaje..cauta si vei descoperi lucruri despre care nu stiai sau nu ai aflat de ele pana acum...Bafta!