| iuliadovlecel a întrebat:

Mi.am dat comanda de o baterie care mi.a venit prin curier, problema e ca bateria e pt Samsung galaxy s3 19300 iar eu am Samsung galaxy s3 19305, are rost sa o schimb?

Răspuns Câştigător
| TheCosmin02 a răspuns:

Nu conteaza pentru ca se schimba doar cateva functi la modelele acestea dar nu si puterea sau forma la baterie.

nu stiu cat de bine team explicat si cat de bine ai inteles dar ideea e ca daca e tot din gama s3 nu prea conteaza lucrurile astea.