| Annca236 a întrebat:

Mi-am instalat pe iphone 4 versiunea soft-ului 6 cu ajutorului lui iTunes si dupa ce s-a configurat si s-a terminat, telefonul se deschide, ma pune sa aleg ce limba vreau, tara de unde sunt si wi fi-ul. am ales toate astea si imi da eroare. stiti cumva ce trebuie sa fac ca sa se deschida?

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Ce eroare iti da? Pai in primul rand wifi-ul pe care il alegi trebuie sa functioneze pentru a putea activa telefonul.

| Annca236 explică:

Dupa ce l-am inchis si deschis din nou, mi-a zis ca trebuie sa pun un sim fara pin ca sa activez telefonul. dar stiti cumva cum se face jailbreak la versiunea 6.1.2? pentru ca am dat update la ea din greseala si acum nu am ce face decat sa incerc sa fac jailbreak

| PiciuXHacker a răspuns:

Nu alegi wifi