| jrockfreak a întrebat:

Mi-am luat telefon nou și nu pot să intru pe net, cu toate că îmi arată semnal la wi-fi plin. Nu am pus încă o cartelă pentru că trebuie să o tai, dar netul ar trebui să meargă și așa, nu? (din moment ce am router și chestii).

Răspuns Câştigător
| jrockfreak explică:

Deconecteaza-te de la net si dai un refresh pentru a cauta retelele disponibile wifi. Dupa ce ti-ai gasit reteaua sa te asiguri ca parola care o pui este cea configurata in router.

7 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Baga parola wifi si spune-mi ce iti da telefonul.

| jrockfreak explică (pentru MskDesign):

Păi, am pus o dată parola și îmi arată la status că e salvată și securizată, dar degeaba. straight face

| jrockfreak explică (pentru jrockfreak):

Nu pot să cred laughing) scriam aceeași parolă greșită la nesfârșit laughing ce dusă îs. Mersi mult. big grin

| jrockfreak explică (pentru jrockfreak):

Deconecteaza-te de la net si dai un refresh pentru a cauta retelele disponibile wifi. Dupa ce ti-ai gasit reteaua sa te asiguri ca parola care o pui este cea configurata in router.

| Mykymu a răspuns:

Mi-a placut chestia cu ''router si chestii''. laughing))
Poate nu e configurat telefonul.

| jrockfreak explică (pentru Mykymu):

Am dat prima oară peste tehnologie, na laughing de fapt, era ceva cu "configurare în siguranță", dar tot îmi dă fail. straight face

| Mykymu a răspuns (pentru jrockfreak):

Nu e configurat telefonul...

| jrockfreak explică (pentru Mykymu):

Ăăăm șu cum îl configurez?