| VaLy XL a întrebat:

Mi-am luat un s2 si nu stiu daca trebuie formatata bateria. daca da, cat si cum. 2 prieteni de ai mei si-au luat s2 mai demult, dar ei nu au formatat nimic si ii tin bateria. cum trebuie sa procedez?

Răspuns Câştigător
| LOLA33 a răspuns:

Eu cand mi-am cumparat Samsung gio din Media Galaxy l-am intrebat pe angajatul acela daca e nevoie sa mai formatez bateria si mi-a spus ca nu mai e nevoie sa o formatez deoarece nu mai are acelasi sistem ca si bateriile vechi (ceva de genu mi-a zis). banuiesc ca nici la telefonul tau nu e nevoie. happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai este nevoie de formatare.

| DenisIonut01 a răspuns:

Cand l-ai luat era aprins? avea macar putina baterie? e din magazin? daca da la toate cale precedente atunci nu trebuie formatata.

Răspuns utilizator avertizat
| VaLy XL explică:

Ok, multumesc pentru raspunsuri