| Floriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiina a întrebat:

Mi-am scapat telefonul (Samsung s duos)azi pe jos din greseala si mi s-a spart putin displayul.Dar nu am observat imediat dupa putin timp mi-am dat seama ca s-a spart si am sesizat ca nici ecranul nu mai merge foarte bine si de la un timp senzorul care dadea inapoi numai merge deloc indiferent de cate ori l-as atinge va rog sa ma ajutati nu stiu ce sa ma fac

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Schimba display-ul de la un service. Si alta data sa ai grija de el ca iar incepem de la capat. Funditawinking

| Floriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiina explică (pentru Kampion):

Daca telefonul mai este in garantie il repara sau trebuie platit?

| Kampion a răspuns (pentru Floriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiina):

Daca il ai in garantie il pot repara gratis
Daca nu il mai ai in garantie trebuie sa platesti si nu prea stiu cat costa repararea la display. Vezi si tu.