| Paulvasile10 a întrebat:

Mi-am schimbat azi reteaua si numarul, de la Orange am trecut la digi.Pe la ora 3 mi-am bagat cartela de digi si cand am ajuns acasa la ora 6 jumate am vrut sa transfer vechile contacte pe care le mai aveam pe sim pe telefon,mi-am dat seama ca nu era nevoie si acum cand am bagat cartela de digi inapoi,imi zice ca nu gaseste cartela,am scos-o de mai multe ori pana acum si tot nu vrea sa o citeasca, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Daca ai telefonul codat pe Orange nu ai cum sa bagi alta cartela in el doar Orange. Poti sa il duci la un service sa il decodeze.

| Paulvasile10 explică (pentru Bobby711):

Pana la un moment dat pe la 6 a mers cartela de la digi