| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat recent nr. de telefon.
Am abonament la Digi.
Zilele astea mă duc să-mi portez nr. nou la abonament.
În condițiile acestea pot achiziționa un telefon din oferta Digi?
Din acelea cu 0 avans și cu rată lunară.

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Da, poti. Doar sa aiba pe stoc telefonul dorit de tine.
Oricum, poti face cont online si sa comanzi telefonul respectiv.
Te anunta cand este la sediul de unde doresti sa l ridici.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,poti

| Lukasssz a răspuns:

Da, dacă îți schimbi numărul de telefon și vei avea abonament la Digi, poți achiziționa un telefon din oferta Digi care include 0 avans și plată lunară. Este o opțiune convenabilă pentru a obține un nou telefon în condițiile în care îți porți numărul nou la abonament. Poți verifica oferta disponibilă la Digi pentru a alege telefonul care să îți satisfacă nevoile.