| morenaaa14 a întrebat:

Mi s-a demagnetizat cartela de Orange si cand am fost la ei sa-mi dea alta mi-au spus ca nu se poate asa pur si simplu. daca vreau acelasi numar trebuie sa fac abonament fluture pe 3 luni daca nu sa-mi iau alta cu alt numar.nu mi se pare ok sa faca asta deoarece eu aveam Orange young activat p a mea.si in plus, acelasi lucru i s-a intamplat in vara unei prietene si i s-a dat pur si simplu alta cartela, fara a mai plati ceva, fara a face abonament.ce este de facut?

2 răspunsuri:
| RaiN47 a răspuns:

Intra pe Cosmote cei de la ORANGE sunt niste hoti.

| elly8 a răspuns:

De vreo 3 ani Orange cere 40 lei pe cartela. daca iti faci abonament, si se magnetizeaza, nu platesti la demagnetizare... daca tu vrei sa ramai in aceeasi retea si daca iti comvine abonamentul, fa-ti...