| Niicole a întrebat:

Mi s-au sters mai multe nr din telefon, nu-mi dau seama de ce(erau salvate pe cartela). Le mai pot recupera cumva, am aceasi cartela si imi trebuie unele nr. si nu prea mai am cum sa fac rost de ele.

Funda

1 răspuns:
| Ananasec a răspuns:

Dacă erau salvate pe cartelă da, încearcă s-o scoţi şi pune-o din nou sau bagă în alt telefon sî vezi dacă nu s-au şters de tot, dă restart la telefon cam atât ştiu că am păţit şi eu rolling on the floor)