| SKa a întrebat:

Muzica din iTunes, când adaug muzica in biblioteca din iTunes si dupa dau sincronizare, nu mi se sincronizeaza muzica, adică melodiile noi care le-am băgat, nu intra in telefon (iPhone 5S)

1 răspuns:
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Salutare,verifica setarile de sincronizare, posibil sa se sincronizeze doar cand e conectat cu wi-fi si este in stare de incarcare, verifica setarile iCloud pentru aceleasi setari daca sunt disponibile, de preferat sa nu modifici setari daca nu esti absolut sigur/a