| Barbu_Florin_1995 a întrebat:

No bun deci am o intrebare la care nu-i gasesc raspunsul! Samsung Galaxy S III mini / Samsung Galaxy Trend Plus?
Am intrebat si ba SIII mini ba Trend Plus, vreau argumente folositoare sa ma lamuresc. Funda happy

Răspuns Câştigător
| aurel012 a răspuns:

Samsung Galaxy S III mini

2 răspunsuri:
| Kenoby a răspuns:

Dar care e intrebarea ta? ...ca nu inteleg..fi mai exact...ce anume vrei sa stii despre telefoaele astea?

| Barbu_Florin_1995 explică (pentru Kenoby):

NU stiu pe care sa-l cumpar vreau argumente de ce ala si nu ala! Deci care telefon e mai bun? Uite intrebarea!