| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Nu mai merge Magazin Play! Am net full dar imi spune ca nu am conexiune! Am incercat sa sterg datele si sa dezinstalez dar degeaba!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate routerul din priza cateva secunde si apoi baga-l iar.

Răspuns utilizator avertizat
| Seven07 a răspuns:

Adauga inca un cont google si ar trebui sa functioneze :-)

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Hmmm daca ai net full du-te la router si miscal putin (cat de mult ai nevoie incearca mai multe pozitii) si daca nu poti uitete cata lumini ai aprinse la router trebuie 3 in mod normal dar daca ai 3 totusi suna la firma care iti da internet