| Lidiaaaaaaaaaaa a întrebat:

Nush daca conteaza marca, dar am un galaxy s4. Am net pe cartela, dar nu imi merge chiar daca aprind datele. oare dc?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu iti merg datele mobile deoarece nu ai configurat telefonul pentru folosirea datelor mobile.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rasp acelasi lucru si la aceasta intrebare

http://m.tpu.ro/......icicum-am/

| Scorpiel a răspuns:

Ai configurat cumva telefonul pentru net?

| Extraterestru2 a răspuns:

Daca esti la Telekom, intra la setari, date mobile, mai multe setari ( sau ceva de genul ) pana ajungi la "nume puncte de acces '' intri acolo si pui la APN : " broadband " fix cum e scris acolo. Dupa ar trebui sa mearga. Funda?

| MyLife001 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat exact la fel. Pentru asta, trebuie sa suni la Vodafone, Telekom, Orange (depinde ce retea esti) ca sa iti spuna cum sa setezi alea.

| MyLife001 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat exact la fel. Pentru asta, trebuie sa suni la Vodafone, Telekom, Orange (depinde ce retea esti) ca sa iti spuna cum sa setezi alea. Funda? laughing