| Lusca1995 a întrebat:

O baterie de telefon 1200 mAh Polymer cam cat tine? La mine tine 4 ore, asa slabe sunt?

2 răspunsuri:
| Nede a răspuns:

Depinde de telefon, asa cum a spus si ValiR. Daca este un telefon cu un procesor maricel, care are si un display generos atunci o baterie de 1200 mAh cu siguranta nu va face fata mai mult de cateva ore.

| ValiR a răspuns:

Salut,
Depinde pe ce telefon este pusa si de cat de intens folosesti telefonul, daca este pe un telefon cu touch cu siguranta daca il butonezi nu tine mai mult de 4-5 ore.
Bafta!