| GheorgBal a întrebat:

Oameni buni, tocmai am scapat smartphone-ul jos si s-a crapat un pic in colt.Problema e ca nu pot accepta apelurile deoarece in zona touchscreen-ul s-a stricat.Am vrut sa schimb ecranul dar aia spun ca cica sa platesc 700 lei.Nu sunt impotriva, dar vreau sa intreb daca se poate manual sa repar touch-screen-ul.Nu imi pasa de crapatura, ca nu ma incurca, important sa repar touchscreen-ul.DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Depinde de telefon. Unele au touchscreen-ul separat de display.Model/marca telefon?

| miTzuliK93 a răspuns:

De reparat nu ti-l repara, cred ca doar ti-l schimba, iar asta nu poti face tu acasa. Totusil mi se pare cam mult 700 de lei pentru schimbarea unui touchscreen. Despre ce telefon e vorba?

| GheorgBal explică:

Fly Iq 4411 Energie Plus

| Vanilla2014 a răspuns:

Model de telefon?