| tobanelu a întrebat:

Pe telefonul meu NOKIA LUMIA 520 (system de operare Windows phone 8.1.) a aparut o atentionare (mesaj de la pagina web) de detectare virus KFX7 - 67.
Daca as urma instructiunile de devirusare pana la final as fi obligat sa achizitionez un abonament lunar de devirusare, (3 Euro +TVA) la operatorul de telefonie la care sunt abonat.
Am nevoie de antivirus, sau este o teapa? In Magazinul Windows Phone nu este nicio aplicatie pentru antivirusi. Pentru acest sistem de operare este nevoie de un antivirus? Si daca da de unde se poate descarca?

Cu stima,
tobanelu

1 răspuns:
| adi1999 a răspuns:

Vezi ca e virus ca si mie mi-a aparutwinking