| Hodorogea_Alexandru-mihai_1993 a întrebat:

Pe un telefon Dual SIM se poate folosi doar un SIM?

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Un telefon dual sim, este conceput pentru 2 cartele, si nu scrie nicaieri ca daca nu ai naparat 2 cartele in el nu poate fi utilizat.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Poti sa il folosesti cu unu sau doua

| BlackNinja a răspuns:

Da,se poate folosi doar un sim.Eu am un smartphone dual sim si folosesc doar un sim pe el.

| RusescuO a răspuns:

Poti folosi unul sau doua.Tu cred ca vrei sa intrebi daca poti folosi doar un sim? Daca asta vrei sa intrebi, da, poti folosi doar un sim!

| OareDeCe a răspuns:

Poti folosi un sim sau doua! Cate vrei, nu conteaza cate locuri de sim-uri are
! laughing