| Soldatul a întrebat:

Pe voi cam cat va tine bateria la smartphone daca il folositi intens?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Pai atunci cand sunt la scoala si il folosesc aproape in fiecare pauza si chiar si-n ore ma tine 6 ore.
Cand nu-l folosesc decat in prima parte a zilei, dar nu prea mult, ma tine pana seara, iar cand nu-l folosesc absolut deloc ma tine chiar si 2 zile.
Si cand ma gandesc ca telefoanele precedente stateau neincarcate si o saptamanaaa laughing)Dar ce sa-i faci..smartphone-ul e smartphone!happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde si ce intelegi prin folosire intensa. Daca intru cu 3G pe net ma tine 5-6 ore.Cu wi-fi chiar si o zi, cateodata.

| pwp a răspuns:

Mersi de funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria la iPhone-ul meu ma tine cam 6 ore, timp in care folosesc si netul si aplicatiile destul de mult.

| LAYILA a răspuns:

Cateva ore nici macar o zi, cand sunt acasa il tin mereu la incarcat iar cand ies am incarcatorul cu mine si incerc sa nu il folosec prea mult. am un LG prada

| dadionetwothree a răspuns:

O zi, insa al meu a murit de tot astazi...