| anonim_4396 a întrebat:

Poate par ciudata, dar doresc sa-mi iau un telefon cu clapeta Nokia, model mai vechi, mai exista asa ceva? pe net sunt numai smartphoneuri, deci nu am gasit sa pot lua online. stau in Bucuresti, daca conteaza.

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Pe olx.ro sau tocmai.ro vei gasi! Nu cred ca se mai fabrica asa ceva! Acum toate sunt de tip bar adica asa ca smartphone-urile poate ca slide vei mai gasi dar cu clapeta nu credwinking la mana a 2-a ai sanse sa gasesti!