| Ammizzu a întrebat:

Pot introduce o cartela rencarcabila de telefon intr-o tableta si sa imi mearga internetul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca respectiva tableta suporta 3G poti

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Daca tableta are 3G atunci poti si trebuie sa iti faci setarile la internet doar atat. Sper ca te-a ajutat

| MNQ a răspuns:

Intai de toate, este recomandat sa ai activata o extraoptiune cu multi MB de internet, altfel va trebui sa platesti tu, fiecare MB consumat, si iesi putin in dezavantaj.

Apoi, dupa ce te-ai asigurat ca ai credit / MB... poti introduce cartela in tableta, iar cu setarile potrivite, o poti face sa se conecteze folosind cartela, in loc de reteaua Wi-fi