| xeniaxenniir a întrebat:

Pot pune emoji de iPhone pe oppo? La mine nu merge si ma intrebam daca la altcineva merge, ma poate ajuta cineva? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu poți, eu am făcut asta la Samsung, dar a fost nevoie de Root, altfel nu poți!

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu văd de ce ai face asta. Sunt niște emoji-uri până la urmă. Oricum, poți încerca aplicația ZFont. Această aplicație este utilă deoarece are mult mai multe posibilități, nu doar acest tip de emoji-uri.