| FaraSareDoi a întrebat:

Pot să îmi conectez telefonul cu alt telefon, încât să jucăm ceva în doi? Ambele au android, dar sunt firme diferite. Ce jocuri pot juca?

2 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Daca aveti internet pe cartela, sa si-l activeze unul si sa ii faca hotspot celuilalt, apoi veti putea intrea pe minecraft. Dar, puteti juca ABSOLUT orice joc mmo impreuna. Cautati pe google play : MMO sau MMORPG

| coryna01 a răspuns:

Puteti sa va conectati doar daca aveti MB pe telefon. In modul asta poti sa intri prin wi-fi pe minecraft si sa jucati amandoi. Bafta!