| CohanIrina a întrebat:

Pot sa-mi instalez aplicatia pentru messenger de 2 ori pe iphone 4s? Daca da, cum? Daca nu, imi puteti spune alta aplicatie pentru messenger care sa functioneze la iphone 4s?

1 răspuns:
| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Deci eu am Iphone 3Gs da nu cred ca mare diferenta in domeniul acesta.Nu cred ca poti sa instalezi de doua ori. Dar care e motivul? daca ti-a disparut sau ceva de genu intra in app store si deainstaleazal si apoi instaleaza-l din nou. Daca e altceva, nu stiu sigur dar cred ca merge cu ebuddy. Sper ca am ajutat, funda?