| DeKoniec a întrebat:

Pot vizualiza videoclipuri de pe youtube cu telefonul Samsung i9023 Nexus S? Multumesc anticipat + funda!

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Da e bun telefonul

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, poți!

| Goguletzu a răspuns:

Primul si ultimul meu telefon din generatia touch.In sens pozitiv:elegant si destul de performant.Ruleaza multe aplicatii si nici nu te faci de rusine cand vorbesti la telefon(cazult celor care scot din buzunar un adevarat "boltar" si-l pun la ureche) laughing

| ma3 a răspuns:

Da, sigur

| Cirstina_Alex_1990 a răspuns:

Da.Pe orice telefon cu android poti face asta.Dar sa stai pe wi-fi ca daca ai net pe cartela iti consuma imediat.