| Dontforgettosmile a întrebat:

Poti sa ai incredere in cei care vand iphone pe internet? Am vazut multe anunturi pe site-uri de genul olx.ro si diferentele de pret sunt enorme! Sunt unii care vand iphone 5s 32 gb zicand ca e nou nout, dar numai la 2100 lei! Poti sa ai incredere in din-astia?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Poate are omu nevoie de acei banuti urgent. Totusi daca vrei sa-ti comanzi unul dintre acele telefoane, ii poti spune vanzatorului sa ti-l trimita cu optiunea ''livrare prin verificare'' unde poti testa produsul, ca sa poti vedea daca este functional, daca indelineste toate criteriile specificate de el.

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Sunt replici, chinezarii... nu sunt originale

| MisterJaguar a răspuns:

Pe tocmai.ro poti verifica coletul inainte sa platesti! Te poti uita si la recenziile tipului. Acum depinde de tine daca iti da un telefon daca te prinzi ca e fake sau nu.