| anonim_4396 a întrebat:

Prin magazinele mici din centrul bacaului, Am vazut ca scria CARTELA COSMOTE De unde sa aiba? Hmmm! Peunde are de scria asa ceva, Prin magazinul vazut scria si CARTELA VODAFONE de unde se gasesc cartele COSMOTE

Dau varza!

Admin, nu il stergeti Salutam forumului softpedia daca il stergeti

3 răspunsuri:
| adyzone a răspuns:

Prietene, tu nu vezi ca intrebarea ta nu are nici o logica. Invata romaneste, incerca sa corectezi intrebarea, da-i un sens si apoi poti sa postezi. Nu stiu cine ti-a dat acces la internet, dar mare greseala a facut. Cu toate ca nu am inteles mare lucru, dar incerc sa deduc si iti spun ca gasesti cartele cosmote la orice reprezentanta Cosmote, la Germanos, Imedio, alimetare, supermaketuri, buticuri etc

| hp8510p a răspuns (pentru adyzone):

Am stat toata dimineata cu intrebarea asta in gand si am incercat s-o descifrezlaughing

| anonim_4396 explică (pentru adyzone):

Si la inmedio
gasesc de la centrul cormecial cora