| manolachemihai a întrebat:

Probleme Nokia 625
Buna de curand mi-am luat un nokia625.dar nu mai am garantia la el(l-am luat de pe tocmai cu garantia in alb dar fara bon)telefonul e nou, nu are nici 30 de zile de viata iar aseara mi-a aratat ecranul albastru complet cu semnul sad am incercat toate modurile de resoftare..cu volum,buton inchidere, apasat camera...tot ce se putea dar tot asa...se aprinde logoul Nokia, dar in secunda 2 apare ecranul albastru si semnul sad.a mai patit cineva asa ceva? multumesc

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

De pe tocmai.ro cred ca este secondhand.nu este in garantie deoarece l-ai cumparat de la o persoana fizica nu de la magazin.il duci la service.

| manolachemihai explică (pentru express11):

Crezi prost! nu te mai baga sa scrii numai ca sa primesti,, fundita"

| express11 a răspuns (pentru manolachemihai):

Cred ca ai luat un fake.de la un magazin, iti dadea factura.cred ca tu ai crezut prost.si ti-a luat si banii!