| RappMusicc a întrebat:

RASPUNS URGENT!@

Am iPhone 4 cum pun (NUMELE) si un emoticon ( inimioara, pantof etc.) cum pun si eu? Am incercat sa pun Mami

2 răspunsuri:
| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

PAi schimbi numele in Settings : General : About si dai pe Name siti scrii acolo ce vrei. Si pentru emoticonuri dai la Settings : General : Keyboard si dai la International Keyboards si apesi pe Add New Keyboard si cauti Emoji si dupa ce ai gasto dai tap pe ea si ai adaugat-o. P.S. ca sa scrii cu emoticonuri la tastatura iti apare un cerc ca o planeta si dai pe el si iti apare tastatura cu emoticonuri si ca sa dai la loc apesi pe cerc. P.S.2 : Emoticonurile merg doar de la iphone la iphone in message si pe net merg oriunde de ex. facebook... Sper cas te-am ajutat! Funda?

| sTiLLzOr a răspuns:

Intra in Cydia si descarca QuickEmoji (necesita JailBreack iPhone-ul)