| Denisa_Gia_1994 a întrebat:

Recent am introdus un galaxy s7 edge intr-o piscina de copii avand adancimea de 140 cm,am facut o poza si dupa ce l am sters cu prosopul, cand am vrut sa il deblochez nu mi a mai aparut nimic ecranul este negru desi telefonul cred ca e aprins ptr. Ca i am dat repornire si simt feedbackul tactil cand incerc sa bag pinul dar nu reusesc deoarece cum am spus si mai devreme ecranul e negruu. Ce pot face? Am garantie la el si nu inteleg de ce s a intamplat asa ptr ca telefonul a venit cu certificat ip68 rezistent la apa si praf.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Posibil sa nu fii fost capacul bine inchis? s-au poate e facatura.

| Mihai1810 a răspuns:

Sa il duci la garantie.