| Duuuuudeee a întrebat:

Recent mi-am scapat iPhone-ul pe jos si cred ca s-a stricat butonul de Lock (cel de sus). Stiu ca suna stupid dar exista vreo sansa sa il pot face sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Camytza2003 a răspuns:

Da exista.Trebuie sa te duci la un reparator de telefoane si el iti va zice daca se poate repara sau nu. Sper ca te-am ajutat.

| Duuuuudeee explică (pentru Camytza2003):

Am uitat sa mentionez, sa-l fac acasa. laughing

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu suna stupid.La un service.

| LTAA a răspuns:

Fuga la Service.

| Duuuuudeee explică:

Si pana il repar stiti cumva un program care blocheaza iPhone-ul in loc de buton? Auzisem ca exista unul dar eu nu-l gasesc.

| Duuuuudeee explică:

Si cam cat ar costa?

| Λnonymous a răspuns:

Dul la un service