| AnnuAnna1243 a întrebat:

Replicile telefoanelor sunt bune? thinking
Cam cât ţine una?

Fundă la cel mai complex răspuns.

Răspuns Câştigător
| Eclipse a răspuns:

Replicile telefoanelor sunt doar clone, posibil sa te tina ca un telefon original, dar e posibil sa nu te tina nici macar 2 luni. Aici depinde de noroc. La cazaturi iti pot spune ca nu sunt rezistente. E mai bine sa te feresti de replici parerea mea, cel mai bine daca doresti sa-ti cumperi un telefon, cumparal de Orange, Vodafone, Cosmote, Emag etc.

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Doamne fereste sa iei asa ceva. tine 2 zile.o scapi si gata, s-a dus.

| AdrianFita a răspuns:

Putin,nu tine mult.Nu te baza pe aia.

| ScOrPiY a răspuns:

Sunt si nu sunt depinde cum le nimeresti, in general sunt bunicele dar nu geniale si nu sunt foarte rezistente( depinde cum ai grija de el, adica pe la a doua cazatura i s-a dus display-ul) in fine asta e parerea mea iti zic ca si eu am avut o replica si nu m-a tinut mai mult de 3 luni.

| AnnuAnna1243 explică:

Mulţumesc tuturor! :****