| mugurelpetru a întrebat:

S-ar putea sa vin cu o intrebare stupida, dar vreau sa activ o optiunea *sunt in Orange* si da ma uit si nu imi dau seama de ceva si mai exact:
30 de zile valabilitate resurse si 60 de zile perioada activa. Care din ele arata cat pot folosi sms-urile?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Resursele sunt valabile 30 de zile, iar contul este activ 60 de zile. Dupa teminarea resurselor, daca mai ai credit poti efectua apeluri sau poti trimite SMS-uri.

O zi buna,
Orange Helper

Răspuns utilizator avertizat