| OmgThisName a întrebat:

S4 mini - Salutari, va rog acordati-mi putina atentie. Tocmai ieri am achizitionat un nou telefon, s4 mini
. Azi insa... Tefonul era asezat pe canapea si catelul meu cand sa sara in canapea. a sarit fix pe telefon si l-a zgariat cu ghearele... stiu ca poate pare ciudat... dar va rog sa ma ajutati... la o lumina foarte puternica pe ecran mi se vad niste mici zgarieturi... mentionez ca telefonul avea folie protectoare pusa. acum intrebarea mea este : Ecranul telefonului meu s-a zgariat? Sau acele zgarieturi se observa doar pe folie? Nu as vrea sa dau folia jos s-o stric degeaba sa vad daca ecranul e zgariat sau nu... Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai linistit/a. Eu am un Samsung S4 si un S advance, S advance-ul l-am tinut fara folie protectoare si a fost supus la tot felul de zgarieturi de la chei, buzunare, etc. si nu s-a zgariat. Acum binenteles nu incerca sa dai cu, cutitul pe el. E foarte rezistent la zgarieturi!