| RobertXT a întrebat:

S5 sau Samsung galaxy alpha?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| FlorinCiokan a răspuns:

Galaxy S5 e mai bun deoarece
Are un Display Super AMOLED Full HD care e mult mai bun si mai mare decat cel de pe Alpha.
Are un procesor la o frecventa mult mai mare.
Are o baterie aproape dubla.
Are o camera foto mai buna
Este rezistent la apa si praf.
100% e mai bun ca Alpha.
Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| SNAKECOM a răspuns:

S5 e mai profesional, acum e parerea ta eu as alege S5 imi place mai mult

| MrCronos a răspuns:

Buna,
Eu personal asi cumpara Samsung galaxy s5 datopita ecranului mai mare, pentru ca procesorul are mai multi Gh, pentru ca am auzit ca acest telefon va putea duce pana la android 6.1 (desi nu sunt sigur) si pentru ca bateria e mult mai mare. Mie mereu mi-au placut mai mult telefoanele Samsung din linia galaxy S datorita faptului ca sunt foarte bine realizate, dar alegerea e a ta. (: Funda?

| LalaPupici a răspuns:

S5.Eu am și sunt foarte multumita+Alpha are un bug din fabrica