| KeNireM a întrebat:

Sa imi iau varianta de 32gb sau 16gb la Samsung Galaxy Note 3?

Răspuns Câştigător
| SkrillexForever a răspuns:

Eu zic varianta de 32gb deoarece ai mai mult spatiu de stocare in + nu e chiar 32gb deoarece 3, 4 gb ocupa in sistemul telefonului ( software, andorid alea alea ) deci la versiunea de 32 vei avea de fapt sa zicem 28 gb si la cea de 16 cam 11gb. E alegerea ta. Dar eu zic sa iti iei prima varianta
happy

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Varianta de 16 happy

| SouLIce a răspuns:

Eu zic sa iei varianta de 32 chiar si asa din acea memorie in jur de 5 gb sunt ocupati de sistemul de operare si aplicatiile preinstalate

| eric1630 a răspuns:

Iti propun varianta de 32 pentru ca cu 16 eu am crapat de ciuda ca numi ajungea memorie pentru nfs mw gta sa