| Elena109 a întrebat:

Sa-mi schimb iphone5s cu iphone 6 plus?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Evident că DA!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 Plus (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Buresbista123 a răspuns:

Daca asta e scopul vietii tale, atata te duce capatana, sa fi un mandru cetatean al unei societati de consum, in care oamenii isi dau banii pe toate porcariile de care nu au nevoie, dai bataie...

| Elena109 explică:

Daca eu vreau sa mi schimb telefonul, asta inseamna ca am destui bani incat pot da si pe alt telefon mai scump.