| SpikeSpigel a întrebat:

Saalut, azi mi-a cazut telefonul pe jos, s-a spart ecranul, are doua sparturi pe ecran, telefonul este un Overmax Vertis You, stiti cam cat ar costa sa ii schimb displayul?

3 răspunsuri:
| anastasiatya a răspuns:

Daca functioneaza touch-ul nu e nevoie sa schimbi decat sticla, altfel trebuie sa schimbi display-ul, care va ajunge pe la 700 - 800 de lei din cate stiu eu

| SpikeSpigel explică (pentru anastasiatya):

Touch-ul functioneaza, dar este enervant, si pentru 700-800 lei mai bine cumpar alt telefon.

| anastasiatya a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Atunci trebuie doar sticla sa o schimbi si u o sa te costea asa de mult ( in jur de 200 lei ).