| Stroy a întrebat:

Sal!
Am un Samsung Glaxy S4 replica, si m-ar interesa si pe mine daca pot instala sau copia (direct instalata) ceva aplicati care sa imi mearga.Ca am niste aplicati pe el dar cred ca sunt ale lui gen : FruitNinja, AngryBirds, TomCat etc... Ma gandeam poate pot pune ceva aplicati care sa fie direct instalate ca nu imi da voie sa le instalez.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| alinbogdann a răspuns:

Nu merge ...si eu am o replica din aia nenorocita...m-am chinuit mult timp si degeaba timp pierdut aiurea,,,