| ROBBYSHOW a întrebat:

Am avut o cartela de Vodafone si am pierdu-to,vreau sa imi pastrez nr asa ca ce trebuie sa fac,trebuie sa platsec o taxa ceva? Stiu ca trebuie sa ma duc la Vodafone sa imi fac o cartela cu nr propriu, chestia asat costa?

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Da, trebuie sa-ti faci o cartela cu numar preferential sau sa ceri o cartela noua. ( nu cred ca costa mai mult de 30, dar poate fi si mai putin ). Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.

1 răspuns:
| Vuitton3 a răspuns:

Daca ai pierdut-o nu mai poti face nimic. Trebuie sa-ti cumperi un numar nou si data viitoare ai grija de ea.