| bobopirat a întrebat:

am un telefon fix de la romtelecom. si in fiecare seara vorbesc cu prietena mea. ea este pe mobil, ea ma suna pe mine de fiecaredata. credeti ca pot sa fac supracost....adica mie imi ia ceva daca ma suna ea? dau funda multumesc

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Costurile sunt suportate DE CEL CARE suna nu de cel sunat big grin indiferent din ce retea face parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,ea plateste conversatia. Daca are cu prepay si optiuni cu convorbiri in alta retea, sau chiar cu abonament, ea plateste.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Nu platesti nimic tu, ea achita toata convorbirea! Nu ai tu nici o suprataxare.

| Ellenna_Alexandrraa_1996 a răspuns:

Nu, tot ea plateste ce vorbiti. Tie nu o sa ti ia nimic :*